USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Lotus Antunes Beach Antunes Lotus Antunes Beach Antunes Lotus Antunes Beach Antunes Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Lotus Antunes Beach Antunes Lotus Antunes Beach Antunes Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Lotus Antunes Beach

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

87

Lotus Antunes Beach

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.

Παραλία Ponta do Mangue και Praia Peroba βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 2,1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Η Παραλία Antunes απέχει 13 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα.

Αυτό το κατάλυμα προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Τραπέζι συμβάλλουν σε μια πιο ευχάριστη εμπειρία. Το Meraki Beach σερβίρει βραζιλιάνικη κουζίνα και είναι σε απόσταση μόλις 250 μέτρων. Υπάρχει βεράντα για να χαλαρώσετε.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Partiu Maragogi Turismo
    2,7 χλμ.
  • Piscinas Naturais Barra Grande
    2,1 χλμ.
  • ΠαραΛία Barra Grande
    2,9 χλμ.
  • Praia Ponta do Mangue
    900 μ.
  • Praia Peroba
    2,2 χλμ.
  • Παραλία Barra do Camaragibe
    800 μ.
  • Παραλία Antunes
    700 μ.
  • Assembleia de Deus
    2,9 χλμ.
  • Praia de Antunes
    650 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre
    118 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Ταράτσα
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 20:30
Check-out: από 11:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach;

    Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach στο κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach αποτελεί 59$.
  • ❓

    Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach;

    Το το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • ❓

    Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach;

    Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Lotus Antunes Beach μπορούν να φέρουν κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Lotus Antunes Beach, Βραζιλία

Sitio Antunes -Vila Beira Mar Flats, Antunes, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved